Home MAGAZINA Zbulohet e vërteta! Ja pse nuk u martua akoma humoristi Besim Dina...

Zbulohet e vërteta! Ja pse nuk u martua akoma humoristi Besim Dina (Video)

48
0
SHARE

Besim Dina për vite të tëra ka luajtur skeçe humoristike, shkruan “Kosovarja”.

E me këto skeçe që ai i luante u bë shumë i njohur në mesin tonë.

Më pas Besimi vazhdoi si moderator e udhëheqës në emisionin e natës në Radio Kosova, ku edhe aty arriti të ketë mjaftë audiencë. Por ai nuk u ndal me kaq.

Besimi i hyri edhe botës së televizionit si moderator udhëheqës i emisionit të tij “Oxygen”. Ku u pëlqye e pëlqehet akoma për atë që iu ofron fansave të tij.

Mirëpo ana private humoristit nuk i ka shkuar aq mirë sa jeta publike.

Besimi akoma është i pamartuar, ai edhe përskaj viteve që i ka për të qenë i martuar, është akoma beqar!

E krejt kjo duket se ka një arsye, se Besimi nuk i ka kushtuar shumë rëndësi jetës private, martesës e gjërave të tjera që çdo njeri duhet t’iu kushtoj rëndësi. Besimi duket se është fokusuar që të bëj karrierë e famë, duke e lënë anash jetën private.

Besimi tash është në një moshë mbi të 40-at dhe akoma vazhdon ta mbaj statusin e tij “single”.

Ndoshta edhe Besimit sikurse shumë artistëve të tjerë nuk i ka trokitur akoma fati i vërtet./Kosovarja/