Home / SHOWBIZ / “Xhbanja” publikon pamje nga pushimet në Santorini, kaq seksi nuk e kemi parë moti

“Xhbanja” publikon pamje nga pushimet në Santorini, kaq seksi nuk e kemi parë moti

SHOWBIZ

“Xhbanja” po kalon momente të këndshme

Aktorja, Arjola Demiri e cila u bë e njohur më shumë për publikun me rolin e “Xhbanës” në serialin vendor “O Sa Mirë”, ka vendosur që t’i jap vetes disa ditë pushim dhe të relaksohen në një vend të bukur. A

Arjola ka zgjedhur ishullin e famshëm grek Santorini, për të shijuar luksin që të ofron ky vend.

Në rrjetin social Facebook, ajo ka ndarë me fansat disa fotografi, përmes së cilave ka shfaqur momentet e këndshme që po kalon, ndërsa duket tejet tërheqëse.

SHOWBIZ SHOWBIZ SHOWBIZ SHOWBIZ SHOWBIZ

SHOWBIZ