Home / SHOWBIZ / Vrasja e reperit të njohur prek thellë edhe vipat shqiptarë, ja dedikimet prekëse

Vrasja e reperit të njohur prek thellë edhe vipat shqiptarë, ja dedikimet prekëse

Sëmurët rëndë Kallashi, ja në çfarë gjendje ka përfunduar ajo!

Vdekja e reperit amerkian i ka prekur edhe estradën shqiptare.

Capital T, LumiB, Beatrix Ramosaj, Anxhelina, Fero, Gjira Kajtazi, e kanë kujtuar atë nëpërmjet publikimit të disa Instastory, shkruan lajmi.net

Jahseh Dwayne Onfroy i njohur si XXXTentacion u vra në veturën e tij dhe policia amerikane thonë se si të dyshuar për rastin janë 2 persona.

Jahseh ka lënë gjurmë në botën e repit pasi albumi më i fundit i tij i patitulluar ishte numër 1 në SHBA këtë vit dhe përmbante hite “Sad” dhe “Changes”. Deri më tani janë shitur mbi dy milionë kopje të albumit vetëm në SHBA.

Sëmurët rëndë Kallashi, ja në çfarë gjendje ka përfunduar ajo! Sëmurët rëndë Kallashi, ja në çfarë gjendje ka përfunduar ajo! Sëmurët rëndë Kallashi, ja në çfarë gjendje ka përfunduar ajo! Sëmurët rëndë Kallashi, ja në çfarë gjendje ka përfunduar ajo! Sëmurët rëndë Kallashi, ja në çfarë gjendje ka përfunduar ajo! Sëmurët rëndë Kallashi, ja në çfarë gjendje ka përfunduar ajo! Sëmurët rëndë Kallashi, ja në çfarë gjendje ka përfunduar ajo! Sëmurët rëndë Kallashi, ja në çfarë gjendje ka përfunduar ajo!