Home / SHOWBIZ / ‘Pajtesa’ vesh një fustan të bardhë, bëhet një nuse që e ‘çmend’ burrin e saj

‘Pajtesa’ vesh një fustan të bardhë, bëhet një nuse që e ‘çmend’ burrin e saj

SHOWBIZ

Fiona Gllavica u bë ndër aktoret më simpatike të ekranit kosovar me rolin e saj të Pajtesës në serialin vendor ‘Çka ka shpija’.

Për Fionën ky rol është ndër më të suksesshmit që edhe i vulosi famën, përcjell ORAinfo.

Aktorja e re është shumë aktive në Instagram dhe vazhdimisht poston fotografi e momente të bukura nga jeta e saj private.

SHOWBIZ

E këto fotografi ku shihet e zbukuruar dhe pranë burrit janë ndër më të bukurat të çiftit.

‘Pajtesa’ është bërë një nuse që ‘çmend’ dhe ka vënë në pah bukurinë që ka./ORAinfo/

SHOWBIZ