Home MAGAZINA Nipi i Shyhrete Behlulit do t’ju shkrijë zemrat me këtë fotografi

Nipi i Shyhrete Behlulit do t’ju shkrijë zemrat me këtë fotografi

34
0
SHARE

Janë bërë disa muaj që kur Learta, reja e Shyhrete Behlulit është bërë nënë për herë të parë, 

Ajo dhe Kushtrimi u bënë prindër të një djali të cilin çifti e pagëzoi me emrin Matin.

Tashmë jemi mësuar që fytyrat publike shqiptare për një kohë të gjatë të mos postojnë fotografi të fëmijëve të tyre të posalindur, madje edhe daljet publike i kanë të reduktuara.

E duket se Learta ka vendosur që ta thyej këtë akull duke postuar shumë shpesh fotografi të djalit të saj, Matinit.

Së fundmi ajo sërish ka publikuar në InstaStory një fotografi të tij e që duket një ngjashmëri tejet e madhe me të.

“Shpirti im Matin” ka shkruar Learta./GazetaBlic