Home / SHOWBIZ / Kush është personi qe po e fotografon nga mbrapa Adea Pulën?!

Kush është personi qe po e fotografon nga mbrapa Adea Pulën?!

SHOWBIZ

Adea Pula njihet si këngëtarja e dashur për fëmijë në të kaluarën.

Por, epiteti i saj ndryshoj kur ajo u rrit, e edhe pse tani nuk është aktive në muzikë, ajo merr vëmendjen me pamje e saj, shkruan ORAinfo.

Konsiderohet si njëra ndër vajzat më të bukura dhe më atraktive në vendin tonë.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Së funmi ajo ka publikuar një foto të bërë gjatë pushimeve, ku shfaqet tepër joshëse. Ajo shfaqet në ballkon dhe me pamje nga deti, ndërsa mister mbetet se kush e fotografoi në këtë gjendje hot Adean, ndonjë shoqe apo ndonjë mashkull?! /ORAinfo/ SHOWBIZ