Home / SHOWBIZ / Kumrie Mustafa bëhet si një vajzë e re, ia vesh rrobat e vajzës së saj

Kumrie Mustafa bëhet si një vajzë e re, ia vesh rrobat e vajzës së saj

Albatriti dhe Egzona përpara në veturë, po shikoni çka bën vajza e tyre prapa shpinës së tyre

Motrat Mustafa patën fatin që të kenë talent në muzikë dhe të gjitha motrat tanimë janë bërë fytyra publike në publikun kosovar.

Është Kumrie Mustafa ajo e cila së fundi po bën bujë me këngët popullore, përcjell ORAinfo.

Ajo edhe ka arritur një numër të madh të ndjekësve në rrjetet sociale ku edhe u ofron imazhe të këndshme familjare.

Në një fotografi ku Kumrie vë në pah veshjen e saj, shihet si një vajzë e re me rrobat e veshura për moshën e vajzës së saj.

Ja sa e bukur po duket ajo./ORAinfo/

Albatriti dhe Egzona përpara në veturë, po shikoni çka bën vajza e tyre prapa shpinës së tyre