Home / SHOWBIZ / Ja me çfarë frizure Merita dilte në takime me Nystretin vite me parë!

Ja me çfarë frizure Merita dilte në takime me Nystretin vite me parë!

Vrasja e reperit të njohur prek thellë edhe vipat shqiptarë, ja dedikimet prekëse

Albiona Muqiqi, vajza e dy këngëtarëve të famshëm, Nystret Muqiqit dhe Merita Spahiu- Muqiqi edhe pse nuk merret me muzikë përmendet mjaft shumë në mediat rozë.

Ajo është shumë e ndjekur edhe në rrjetet sociale ku vazhdimisht publikon fotografi të ndryshme të cilat marrin pëlqime dhe komente të shumta.

Vrasja e reperit të njohur prek thellë edhe vipat shqiptarë, ja dedikimet prekëse

Së fundmi, Albiona ka vendosur që të publikojë një fotografi të prindërve të saj e cila është shkrepur shumë vite më parë, shkruan rtv21.

Nysreti dhe Merita dukeshin të lumtur përkrah njëri-tjetrit, teksa vërehet një ndryshim i madh në pamjen e tyre.

Vrasja e reperit të njohur prek thellë edhe vipat shqiptarë, ja dedikimet prekëse

Ndryshe, Nysreti dhe Merita gëzojnë një jetë të lumtur familjare janë prindër të dy vajzave dhe këngëtarit të mirënjohur Albatrit Muqiqit.

Vrasja e reperit të njohur prek thellë edhe vipat shqiptarë, ja dedikimet prekëse