Home / SHOWBIZ / Emina Cunmulaj me dedikim emocional për Sabri Fjezullahun

Emina Cunmulaj me dedikim emocional për Sabri Fjezullahun

SHOWBIZ

Pas publikimit të këngës së re, Sabri Fejzullahu ka prekur sërish zemrat e publikut.

Këngëtarë të shumtë e kanë përkrahur këngëtarin duke ia shpërndarë këngën ndërsa ishte edhe modelja e njohur Emina Cunmulaj ajo e cila i tha dy fjalë.”

Të këndoft zemra”, ka shkruar ajo në postimin e fundit.

‘Të përshëndes’ titullohet kënga për tekstin dhe muzikën e së cilës është kujdesur Kreshnik Avdiu, me orkestrim është marrë Ardian Kastrati ndërsa videoklipi është punuar nga Max Production.

SHOWBIZ