Home MAGAZINA E papritur, aktori i njohur i jep fund jetës duke e varur...

E papritur, aktori i njohur i jep fund jetës duke e varur veten!

37
0
SHARE

Nuk ishte tentativa e parë, por këtë herë rezultoi fatale…

Aktori i njohur, ka humbur jetën pasi ka varur veten, sipas autoriteve policore, bën me dije sajti i njohur TMZ. Bëhet fjalë për 35-vjeçarin Mark Salling, trupi i të cilit është gjetur.
Bëhet e ditur se trupi i tij është gjetur në lumin Los Angeles në Sunland, zonë kjo ku ai kishte kohët e fundit.

var

Ish ylli i “Glee”ishte në pritje të dënimit pasi u deklarua fajtor për mbajtjen e shumë imazheve dhe videove të fëmijëve të mitur. Dënimi ishte parashikuar të vuhej në muajin mars dhe pritej që të kalonte në burg një kohë nga katër deri në 7 vjet dhe ndoshta kjo ishte arsyeja kryesore që e çoi atë drejt vetvrasjes.

Ndërkohë që më parë është përfolur se në muajin gusht aktori i ndjerë ka tentuarë të vetvritet duke prerë duart por kjo u mohua kategorikisht nga avokati i tij.

mar

mark-salling-750-822

naya-rivera-mark-salling