Home / SHOWBIZ / ‘Denizi’ e vogël e do kaq shumë ‘Emirin’ edhe jashtë serialit, shikoni si e puthë

‘Denizi’ e vogël e do kaq shumë ‘Emirin’ edhe jashtë serialit, shikoni si e puthë

Momentit kur u qëllua me armë reperi i njohur, publikohen pamje të rënda

Aktori i njohur turk, Kaan Urgancioglu, i cili u bë i njohur me rolin e Emirin në serialin “Karasevda”, tanimë është I lirë dhe nuk po merr pjesë në ndonjë serial.

Në bazë të fotografive që poston ai në rrjetin e tij social “Instagram”, shihet se ai është I dhënë shumë mbas natyrës dhe gjelbërimit, si dhe është një adhurues I kafshëve.

Ai së fundmi ka postuar disa fotografi edhe me vajzën e vogël e cila ka luajtur në serialin “Karasevda”. Bëhet fjalë për Denizin e cila ka qenë e bija e Kemalit dhe Nihanit.

Kaan apo Emiri vazhdon të mbetet njëri ndër aktorët më të mirë dhe më të dashur turk.

Momentit kur u qëllua me armë reperi i njohur, publikohen pamje të rënda