Home / SHOWBIZ (page 4)

SHOWBIZ

Roberti ia merr djalin Tunës edhe pse nuk i flet, ja çka bën me të kur janë vetëm

Robert Berisha bëri bujë me deklaratën e tij duke treguar për marrëdhëniet familjare që ka me Tunën e vëllain e tij. Këngëtari i famshëm tregoi se nuk flet me kunatën e tij, Tunën por që për vëllain e djalin e tij ka një dashuri të pafund, përcjell ORAinfo. Ai këtë po e tregon përmes postimeve në rrjetet sociale dhe së fundi një video vërshoi në shtypin rozë, ku ai shihet ta ketë marrë Tianin e vogël. Roberti nuk ia prish qejfin nipit të tij edhe në market, ja si e lë të argëtohet edhe aty./ORAinfo/

Read More »

Hazan është femra më e bukur turke, por i dashuri i saj iu lë pa mend sa i pashëm është

Deniz Baysal është emri i aktores turke që po luan rolin kryesor në serialin “Fazilet Hanım ve Kızları” që tani ka mbledhur shumë shikues pas vetes. ‘Hazan’ është roli që i dha mjaft popullaritet aktores 27 vjeçarë që së fundi po mbizotëron shtypin rozë turk, përcjell ORAinfo. Në realitet ‘Hazan’ është ndër femrat më të bukura turke dhe që të denjë e ka edhe të dashurin e saj. Çifti i famshëm shpesh janë kapur bashkë dhe këto fotografi tregojnë se sa shumë shkojnë dy të rinjtë. Shikoni se si duket ‘Hazan’ në realitet jashtë serialit që jeni mësuar ta shihni./ORAinfo/

Read More »

Anita Haradinaj e tëra në të zeza në varrimin e vjehrrit, kështu i rri pranë Ramushit

Babai i kryeministrit Ramush Haradinaj, Hilimi Haradinaj sot po varroset me nderime shtetërore. I pari i Qeverisë së Kosovës në fjalimin e tij, pak para varrimit të babait të tij, ka marrë fjalën duke e duke folur edhe për veprimtarinë e babait të tij dhe duke shprehur dhimbjen për të, përcjell ORAinfo. Në këtë dhimbje të familjes, Anita po i qëndron në krah Ramushit dhe në pamjet e publikuara ajo shihet e veshur e tëra në të zeza duke nderuar kështu kujtimin për vjehrrin e saj. Ndryshe, Hilmi Haradinaj vdiq para dy netësh pas një sëmundjeje të rëndë. Babai i Haradinajt është nderuar nga njerëzit më me ndikim të Kosovës./ORAinfo/

Read More »

FOTO/ “Edhe këtë e bëre”, veprimi i Shkëlzenit në Facebook që solli reagimin e Arminës

Kohët e fundit partneri i blogeres Armina Mevlani, djali i ish-kryeministrit Berisha, Shkëlzen Berisha ka qenë mjaft aktiv në rrjete sociale. Pas hapjes së llogarisë në Intastgram ai dhe treguar preferencat e tij në Botëror për skuadrën e Brazilit nëpërmjet fotos së profilit. Pas këtij postimi Armina nuk ka rezistuar dot pa komentuar duke shkruar: “Edhe këtë e bëre”. The post FOTO/ “Edhe këtë e bëre”, veprimi i Shkëlzenit në Facebook që solli reagimin e Arminës appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

Read More »

Learta në shtëpi, Shyhrejta merr djemtë dhe vajzën dhe shikoni ku po shkojnë

Familja e Shyhrete Behlulit është në qendër të vëmendjes së publikut kosovar. Këngëtarja që kohëve të fundit është më e popullarizuara e zhanrit popullor është mjaft dorëlirë në shuarjen e kësaj kureshtje të fansave të saj, përcjell ORAinfo. Imazhet nga familja e saj janë të shpeshta që publikohen në rrjetet sociale, e të tillat pëlqehen shumë nga ndjekësit e tyre. Një fotografi së fundi tregon se si kalon Shyhretja bashkë me fëmijët e saj. Vetëm me djemtë e Engjin, Shyhrejta ka ndërmarrë një udhëtim me veturë. Derisa anëtarët e tjerë po qëndorjnë në shtëpi, ja çka bën Shyhretja me fëmijët e saj./ORAinfo/

Read More »

Pasi u nda nga burri, me kë filloi lidhje të re dashurie ‘Sasa’?

Aktore e dëshmuar që në rini të hershme. Ka lindur e është rritur në Gjilan. Shtëpinë e kishte afër teatrit, andaj jeta e saj ka qenë e lidhur ngushtë me aktrimin. Ajo arriti të shndërrohej në aktoren më të suksesshme të kinematografisë shqiptare, ndërkohë që ndërtonte jetën e saj private.Ajo, ishte e martuar me Albert Sylejmanin, gjithashtu aktor. Ata sollën në jetë katër fëmijë. Çifti janë ndarë dhe fëmijët rrijnë me Ardianen, shhkruan Kosovarja. Raportet mes Ardianes dhe Alberit duken të jenë korrekte edhe pas ndarjes. Flitet për një lidhje të re dashurie në jetën e aktores, megjithëse asgjë nuk është e konfirmuar deri më tani.

Read More »

Khloe dhe Tristan, tashmë çift si më parë

Khloe Kardashian është rikthyer në Los Angeles pikërisht në “Ditën e Babait”. Ajo është larguar nga Cleveland, Ohia, ku edhe solli në jetë vajzën e saj True, dhe është rikthyer në Los Angeles, ku jeton edhe familja e saj. Khloe është pritur me tullumbacë dhe biskota nga motra dhe nëna e tyre, të cilat e kanë pritur me padurim ardhjen e saj. Ndërsa Tristan, babai i True, është lënë jashtë postimeve në rjetin social “Instagram” dhe nuk dihet nëse ai ka qenë pjesë e festimeve. Megjithatë, tashmë çifti e ka rregulluar marrëdhënien mes tyre. Kjo është e qartë edhe nga postimi që Khloe ka bërë në “Instagram” ku ka hedhur një fotografi të vajzës True me Tristanin që i kap dorën. Çifti u përfol se u nda pas trdhtisë që Tristan i bëri Khloes gjatë periudhës së shtatzënisë. J.K The post Khloe dhe Tristan, tashmë çift si më parë appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

Read More »

Një ditë pasi takoi Majkun, ja çka i bën Majlinda Roanit nga ‘xhelozia’

Majlinda dhe Majk vazhdojnë jetët e tyre larg njëri tejtrit, ata kohë pas kohe duhet të takohen dhe arsyeja e madhe është Ronai. Për Majkun ishte paska e vështirë të bëhej baba duke u nisur nga ato që ai deklaronte dhe u tërhiqte se është babai i fëmijës, shkruan Kosovarja. Por ai sot kur takon të birin shpreh gjithë atë dashuri, edhe pse në mes të një çifti ‘klima’ është e tendosur, fëmija është i pa faji në këtë mes. Si do që të jetë, ardhja e Roanit Majlindës i ka ndryshuar jetën tërësisht, ajo nuk ka ditë që nuk ofron imazhe të tij. Roan takoi dje babain e tij, ndërsa sot mamaja ka ndarë një imazh me një efekt ku paraqitën shumë të këndshëm. Majlinda vazhdon një jetë normale dhe te qetë edhe pa Majkun.

Read More »

Georgina Rodriguez, sërish shtatzënë? (Foto)

Familja e Cristiano Ronaldos në qendër të vëmendjes. Ndërsa ylli i kombëtares portugeze ka shkëlqyer në Botëror me trigolëshin ndaj Spanjës (ndeshje e mbyllur në barazim), partnerja e tij Goergina Rodriguez nuk ka kaluar pa u vënë re në “Gran Canaria Swimëear fashion week” për barkun e saj të dyshimtë vetëm shtatë muaj pas lindjes së Alana Martina-s. 1 of 7 Bluzë të zezë dhe fund të gjelbër për Geroginën, e cila në rastin e një eventi mondan, ka nxjerrë në pah një bark të lëshuar disi, duke shkaktuar thashetheme në botën e “gossip”-it. Neëse modelja spanjolle është realisht shtatzënë, Ronaldo do të bëhej baba për të pestën herë, pas Cristiano Ronaldo jr, binjakëve Eva e Mateo (që sapo kanë festua ditëlindjen e tyre të parë) dhe Alana Martina të lindur nëntorin e shkuar. 18 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)

Read More »

Andrra po vazhdon pushimet, por nuk do ta besoni sa shumë ka ndryshuar

Andrra Destani është bashkëshortja e këngëtarit të njohur shqiptar, Sinan Hoxhës. Ata kanë një djalë të quajtur Ansi dhe gjithmonë shfaqen si një familje shumë e lumtur, shkruan ORAinfo. Andrra tashmë është shumë e njohur për publikun dhe bën postime nga më të ndryshmet. Së fundmi përmes postimeve ajo ka treguar se është në pushime së bashku me burrin dhe djalin. Ndërsa në pamjen e postuar sot, Andrra duket shumë më ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shohim./ORAinfo/

Read More »