Home / SHOWBIZ (page 30)

SHOWBIZ

‘Xhakarta’ do t’ua merr mëndet nga plazhi, shikoni sa bukur i rri fustani i shkurtë

Arta Elezaj, aktorja e cila bëri bujë falë serialit “O sa mirë”, tashmë po vazhdon të mbetet në qendër të vëmendjes me çdo lëvizje të saj, shkruan Kosovarja. Në rrjetin social Instagram, ajo është mjaft aktive, aty ku publikon shumë fotografi, shpesh herë edhe provokuese. Ajo shquhet për linjat e saj trupore shumë seksi, e cila e ka dëshmuar shpesh herë. E për të na rikujtuar edhe një herë, “Xhakarta” vjen sërish me një postim nga plazhi, teksa pozon e veshur me një fustan të thjeshtë ngjyrë të kaltër, duke u karakterizuar edhe nga kaçurrelat e saj. Kaq sensuale është shfaqur ajo tani.

Read More »

Afrona publikon pamje nga hoteli, ja ku po i kalon pushimet me Bleron

Këngëtari Blero e Afron sërish kanë marrë rrugë së bashku dhe po kënaqen. Bukuroshja ka bërë një mori postimesh nga ky udhëtim i përbashkët, shkruan ORAinfo. Nuk kanë munguar as deklaratat e dashurisë të lëshuara nga çifti. Afrona para pak çastesh ka publikuar pamje nga hoteli ku po i kalojnë pushimet. Nga ajo çfarë ka publikuar Afrona shihet se ata po kalojnë pushime në një vend mjaftë luksoz. /ORAinfo/

Read More »

Pas publikimit të faturës së paguar nga produksioni, Almeda Abazi merr vendimin drastik

Pas përfundimit të “Dancing with the stars”, Almeda Abazi ka qenë këto ditë në qendër të vëmendjes së mediave. Pas statusit të saj në Instastory ku shpërtheu kundër produksionit për faktin se kur kishte bërë check-out nga hoteli, ajo dhe Tolgahani ishin detyruar të pagonin shpenzimet ekstra. Pas kësaj erdhi dhe reagimi i produksionit të DWTS të cilët bënë publike faturat që kanë paguar për Almedën në hotelin ku ajo ka qëndruar, shpenzimet e ushqimit, rrogën e udhëtimet business-class nga Turqia në Shqipëri. Almeda më pas u akuzua për mashtrim dhe madje quhej “e parritur dhe tekanjoze”. Në videot që ajo ka publikuar në Instagram tre ditë më parë ku shfaqej duke kërcyer me Tolgahanin në DWTS kanë shpërthyer komentet nga ndjekësit dhe ofendimet. Për këtë arsye sot Almeda ka marrë vendimin drastik dhe i ka bllokuar komentet në videon e saj të fundit ku shfaqet me Tolgahanin gjatë një seti fotografik.

Read More »

Një foto sa 1000 fjalë, këngëtarja na përçon dashuri nga larg

Tashmë kanë nisur pushimet për këngëtaren e njohur Jonida Maliqi. Ajo ka preferuar të zgjedhë Turqinë për të kaluar momente relaksi me familjen e saj. Por kjo s’do të thotë se ajo po bën pushime edhe nga rrjetet sociale. Vetëm pak më parë ajo ka postuar dy video shumë të ëmbla ku vogëlushi i saj Dan, i shfaq dashurinë duke e përqafuar para kamerës. “Ti je jeta ime”, i thotë Dan-i. E ku ka dashuri më të madhe mes nënës dhe fëmijës! The post Një foto sa 1000 fjalë, këngëtarja na përçon dashuri nga larg appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

Read More »

Besoni ose jo kjo është Andrra e Sinan Hoxhes

Andrra Destani e cila njihet për bukurin e saj, shkruan ORAinfo Ajo u bë e njohur si të gjitha nuset e estradës shqiptare për krah bashkëshorteve të tyre. Andrra është nusja e këngëtarit nga Shqipëria Sinan Hoxhes. Në një fotografi që ka publikuar Andrra para disa kohesh shfaqet si një vajzë e but dhe e bukur./ORAinfo/

Read More »

Edona Llalloshi sjell një imazh shumë interesant të djalit

Është këngëtarja e cila i këndoi më vite të tëra publikut duke mos kursyer vetën aspak, dhe duke dhënë këngët më të bukura ndër vite, shkruan Kosovarja. Edona është njëra nga këngëtaret më të kompletuara si nga vokali dhe nga paraqitjet aq të denja. I këndoi secilit zhanër dhe tek secili ajo shkëlqeu duke filluar nga ajo popullore e deri tek muzika moderne. Edona ka një përkushtim të madh edhe ndaj familjes, shpesh ofron pamje të mrekullueshme të kësaj pjese e cila me shumë dashuri prezanton bashkëshortin dhe fëmijët kohe pas kohe. Është një pamje e djalit ku si duke ai ka një afërsi me kafshët ku me një dashuri i ofrohet kësaj maceje.

Read More »

Bashkëshortja e Kemailit, shndritë me fustanin e shkurt, duket si një princeshë

Fahrye Evec e cila ka marr vëmendjen e publikut që nga martesa me aktorin e njohur Burak, shkruan ORAinf Burak i cili u bë i njohur një herë nga seriali “Sulltani i Madhërishëm” me rolin e tij si “Bali Bej”. E për të vazhduar pastaj me serialin “Kara Sevda”. Në rrjetin social inastagram çifti çdo herë pozojnë së bashku. Por sot bashkëshortja është fotografiat vet e cila ka zgjedhur që te vesh një fustan të ngush dhe të shkurt./ORAinfo/

Read More »

Bahar shfaq trupin si peshk, kaq joshëse duket sot

Gaye Turgut është emri i aktores turke, e njohur me emrin ‘Bahar’ nga seriali ‘Me Fal’, shkruan ORAinfo. Bahar ka një mënyrë krejt tjetër të së jetuarit ne jetën reale. Trugut e cila si protagoniste e serialit ka fituar zemrat e shqiptarëve, në jetën e përditshme është krejtësisht ndryshe nga ajo çfarë e kemi parë në serial. Ajo njihet për role të shumta në filma e seriale Çfarëdo që të vesh ajo duket bukur. E sigurisht këto fotografi janë shkëputur nga ndonjë rol i saj i ri./ORAinfo/

Read More »

Atmosfera e dasmës së Afërdita Dreshaj nisi, çifti publikon çastet nga fotosesioni i parë

Vera ka ardhur dhe bashkë me të edhe dasmat e shumta VIP. Një ndër to është edhe ajo e modeles dhe këngëtares së njohu shqiptare Afërdita Dreshaj me Jakub Kindl. Me 29 qershor ata do ti japin fund beqarisë së tyre në Miami dhe do të jetë një ceremony me miqtë më të ngushtë të çiftit. Por pas një feste beqarie të çmendur ka ardhur koha për disa foto përpara dasmës. Ka qenë vetë çifti që në profilet e tyre përkatëse në Instagram kanë postuar disa çaste nga ky photoshooting. Afërdita duket e mrekullueshme e veshur me një fustan të bardhë dhe ndërsa Jakob me këmishë dhe pantallona të zeza. Ka nisur kështu atmosfera e dasmës së Afërditës e cila pritet të ketë një bujë të madhe në media.

Read More »

Të kuruara dhe veshur me tendencat e fundit, zonjat e PS-së shkëlqejnë në festë

Kur ka festa gjithnjë na mbulon kurioziteti se çfarë kanë veshur të ftuarit. Dhe si të gjithë, edhe ata përzgjedhin me kujdes veshjet e tyre. Dikush i ka në dollap, të tjerë vrapojnë drejt dyqaneve, kush e kush të duket më bukur dhe pse jo të rrëmbejë vëmendjen e festës. Jo më kot i bëmë një rezyme festave, sepse pikërisht Partia Socialiste festoi dje 27-vjetorin e themelimit. E ndërsa kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama e festoi në mbrëmje bashkë me kabinetin qeveritar në Durrës, ku zhvilloi edhe mbledhjen e qeverisë, në Tiranë sekretari i përgjithshëm Taulant Balla e kryetarja e PS-së së Tiranës Blerina Gjylameti mblodhën disa nga figurat kryesore të kryeqytetit, në mjediset e Muzeut Historik Kombëtar. Nën trendin aktual të modës, zonjat dhe zonjushat e PS si kishin zgjedhur të vishnin fustanin me lule, nuk mungon as perlat. Por kishte dhe nga ata që i qëndruan stoik look-ut të tyre dhe nuk preferuan të luajnë me ngjyrat. Gjithsesi, nën larmishmërinë e ngjyrave dhe modeleve të ndry..

Read More »