Home / SHOWBIZ (page 20)

SHOWBIZ

Ish-“Bond girl” shfaqet joshëse dhe provokuese (Foto)

Seksi dhe joshëse Olga Kurylenko, e cila është shfaqur mjaft provokuese në rrjetet sociale. Aktorja e famshme me origjinë ukrainase, e cila në vitin 2008 ka interpretuar rolin e “BOnd girl” në krah të aktorit britanik Daniel Craig në serialin e 22-të të filmit 007, “Quantum of Solace”, arrin të tërheqë vëmendjen falë disa fotove me kostum banje, ku tregon të gjitha “arsenalin” e saj si një “seks-bombë” e vërtetë. 1 of 8 15 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)

Read More »

Blero e Afrona e presin Bajramin në pushime, kështu ia shërben kafenë ai bukuroshës

Janë ndër çiftet më të komentuara në estradën tonë. Blero dhe Afrona ka ditë që po shijojnë pushimet e tyre, ku sipas fotove që ata publikojnë, shihet se po kalojnë momente të bukura në vende luksoze, shkruan Kosovarja. Afrona po vazhdon të mahnitë me pozat e saj të lezetshme, por sot ajo vjen me një imazh nga Blero. “Kamarieri më i mirë në botë” ka shkruar ajo në një fotografi të postuar në “Instastory”. Teksa shihet Blero duke i sjellë kafe Afronës. Edhe ky gjest i Bleros e dëshmon dashurinë dhe respektin që ai ka ndaj Afronës.

Read More »

Almeda uron festën e Bajramit, me këtë foto ua merr zemrën

Modelja shqiptare ka zgjedhur po ashtu rrjetet sociale për ta uruar festën e Bajramit. Këtë e bëri nëpërmjet një fotografie në të cilën shihet një xhami, shkruan lajmi.net ”Me fat Bajrami” shkruan mbi imazhin të cilin Almeda Abazi ka uruar, e më pas në Instastory ka publikuar një foto ku shihet se në këtë ditë feste ka dalur për tu shetitur apo ndoshta edhe ka shkuar tek të afërmit e burrit të saj turk për ti ndjekur traditat.

Read More »

Në ditën e Bajramit reperi i njohur shqiptar feston ditëlindjen, ja sa vite mbush

Njëri ndër reperët më të suksesshëm sot feston ditën e tij të lindjes. Fjala është për Arkimed Lushajn (Stresin), i cili nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instagram ka treguar që sot ka një arsye më shumë për të festuar, shkruan lajmi.net ”Eshtë ditëlindja ime” ka shkruar tek një fotografia e shkëputur nga arkivat dhe pranë saj ka pranuar urime të shumta nga ndjekësit. Stresi sot ka mbushur 31 vite jetë. I’TS My Birthday A post shared by “GTA” Out Now (@stresi) on Jun 15, 2018 at 12:15am PDT

Read More »

Deputeti shqiptar ka mbjellë flokët? Shalsi sfidon moderatoren: Mund t’i provosh t’i tërheqësh

Eduart Shalsi, deputeti i PS, kohë më parë është vënë në qendër të vëmendjes, pasi u përfol se kishte mbjellë flokët dhe se vlera e tyre shkonte 60 mijë euro. Mirëpo, çështje u rikthye sërish në vëmendje mbrëmjen e djeshme, teksa ishte i ftuar në emisionin sportiv “Top Arena” në “Top Channel”. Moderatorja e këtij emisioni, Fjoralba Ponari e vuri Shalsin përballë një pyetësori të sikletshëm, ndërsa e pyeti edhe nëse ishin të vërteta thashethemet se ai i kishte mbjellë flokët. Shalsi e sfidoi moderatoren, teksa i tha se ajo mund të provonte t’i tërhiqte dhe se nuk do ta kishte problem po ta bënte këtë ndërhyrje. Madje, ai u shpreh se ndryshonte herë pas here “look”, por jo se i kishte mbjellë flokët. Mirëpo, në fund ai dha një përgjigje që na futi sërish dyshime. “Njeriu duhet ta ndryshojë herë pas here pamjen”. Mos vallë Shalsi e konfirmoi në mënyrë indirekte ndryshimin? The post Deputeti shqiptar ka mbjellë flokët? Shalsi sfidon moderatoren: Mund t’i provosh t’i tërheqësh appear..

Read More »

Çiljeta uron Bajramin, publikon një video të veçantë që ua merr zemrën

Edhe sivjet falja e namazit të Bajramit në Shqipëri është bërë në shesh. Në mesin e shumë qytetarëve, ishte edhe këngëtarja Çiljeta Xhilaga ajo e cila u është bashkangjitur, shkruan lajmi.net Nga atje e ka ndarë një video me ndjekësit të cilët edhe i ka uruar festën e Fitër Bajramit. ”Gezuar te gjitheve Fiter Bajramin ALLAHU ju begatofte me gjithe te mirat ”, ishin fjalët e saj. Gezuar te gjitheve Fiter Bajramin ALLAHU ju begatofte me gjithe te mirat A post shared by Ciljeta Xhilaga (@ciljetaxhilaga) on Jun 14, 2018 at 9:34pm PDT

Read More »

Shyhrete Behluli uron Bajramin me këtë fotografi

Që nga orët e para të mëngjesit, pas faljes së namazit të Bajramit, besimtarët e fesë muslimane kanë pranuar urime të shumta nga familjarë e miq. Edhe fytyrat e njohura të ekranit, qofshin të fesë muslimane apo jo, kanë uruar besimtarët për Bajram. Këngëtarja e njohur Shyhrete Behluli ka uruar këtë festë nëpërmjet një fotografie në rrjetin social Instagra. A post shared by Shyhrete Behluli Official (@shyhrete_behluli) on Jun 14, 2018 at 10:31pm PDT

Read More »

Rihana tregohet e sh(kujdesshme)! (Foto)

Një fustan që shkëlqente dhe ndriçonte, i ka mjaftuar Rihanas për të treguar diçka më shumë. Në tapetin e kuq të “Ocean’s 8”, ylli i muzikës pop mbante veshur një fustan me dekolte të hapur dhe u fotografuar duke u përpjekur që të mos zbulonte shumë. 1 of 4 Rihanna is seen here at The Tate Modern attending The Ocean's 8 Film Premier Afterparty in London, UK. Rihanna looked stunning in a gold metalic dress and was later in the night seen at Laylow members Club in Notting Hill until 2.30am. Pictured: Rihanna Ref: SPL5003550 140618 NON-EXCLUSIVE Picture by: WeirPhotos / SplashNews.com Splash News and Pictures Los Angeles: 310-821-2666 New York: 212-619-2666 London: 0207 644 7656 Milan: +39 02 4399 8577 photodesk@splashnews.com World Rights, Megjithatë, 30-vjeçarja nuk është ndier shumë në siklet, pasi menjëherë është përpjekur të ruajë qetësinë. 15 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)

Read More »

Albëria bën pite për Bajram, por nuk do ta besoni çka i bën vajza e saj

Këngëtarja kosovare, Albërie Hadërgjonaj, vetëm sa po vije duke u bërë më e bukur cdo herë. Ajo, pos muzikës, nuk e lë asnjëherë anash familjen, të cilët i kushton shumë kohë, shkruan Indeksonline. Sot për mëngjes, Albërija ka vendosur që të gatuaj pite për fëmijët e saj. Këtë e ka bërë të ditur përmes një video në Instastory, vajza e saj Anxhelina, e cila ka shkruar ”Byrek… Albërije Hadërgjonaj, artiste je”. Në bazë të videos, Albëria duket mjaft e zonja edhe në kuzhinë, apo jo?

Read More »

Ministri shqiptar ka mbjellë flokët? Shalsi sfidon moderatoren: Mund t’i provosh t’i tërheqësh

Eduart Shalsi, ministri i Shtetit për Çështjet Vendore, kohë më parë është vënë në qendër të vëmendjes, pasi u përfol se kishte mbjellë flokët dhe se vlera e tyre shkonte 60 mijë euro. Mirëpo, çështje u rikthye sërish në vëmendje mbrëmjen e djeshme, teksa ishte i ftuar në emisionin sportiv “Top Arena” në “Top Channel”. Moderatorja e këtij emisioni, Fjoralba Ponari e vuri Shalsin përballë një pyetësori të sikletshëm, ndërsa e pyeti edhe nëse ishin të vërteta thashethemet se ai i kishte mbjellë flokët. Shalsi e sfidoi moderatoren, teksa i tha se ajo mund të provonte t’i tërhiqte dhe se nuk do ta kishte problem po ta bënte këtë ndërhyrje. Madje, ai u shpreh se ndryshonte herë pas here “look”, por jo se i kishte mbjellë flokët. Mirëpo, në fund ai dha një përgjigje që na futi sërish dyshime. “Njeriu duhet ta ndryshojë herë pas here pamjen”. Mos vallë Shalsi e konfirmoi në mënyrë indirekte ndryshimin? The post Ministri shqiptar ka mbjellë flokët? Shalsi sfidon moderatoren: Mund t’i pr..

Read More »