Home SPORT Bernardi e bëri Shkavin për Spital në Ditën e Pavarsisë. Ky trim...

Bernardi e bëri Shkavin për Spital në Ditën e Pavarsisë. Ky trim e mbajti fjalën..(Video)

42
0
SHARE

Bernardin Jakaj ka mbajtur fjalën dhe ka arritur të mposht serbin, Stefan Paunovic, pikërisht në ditën e Pavarësisë së Kosovës me çka edhe më shumë ka rregulluar këtë festë.Jakaj me meritë erdhi deri tek ky triumf pasi në çdo pjesë të ndeshjes ishte më i mirë.

Ai pas ndeshjes për portalin për sporte luftarake ArenaRing i falënderoi të gjithë ata që e mbështetën drejt realizimit të kësaj fitore.

Per te shikuar videon e plote , klikoni me poshte:

VIDEO