Home / SHOWBIZ / Albatriti dhe Egzona përpara në veturë, po shikoni çka bën vajza e tyre prapa shpinës së tyre

Albatriti dhe Egzona përpara në veturë, po shikoni çka bën vajza e tyre prapa shpinës së tyre

SHOWBIZ

Albatrit Muqiqi është i lumtur me familjen që ka krijuar.

Ai shpesh është i koemntuar në media dhe kjo pr shkak të numrit të madh të fansave, përcjell ORAinfo.

Albatriti e Egzona janë nisur për një udhëtim me veturë, por në këtë fotografi ajo që po merr vëmendjen është pikërisht e vogla e tyre.

Derisa Albatriti e Egzona po shijojnë rrugën përpara, ja çka bën ajo prapa shpinës së tyre./ORAinfo/

SHOWBIZ