Home MAGAZINA Aktori shpërthen ndaj mësueses: Ku*vë, më the s’do bëhem njeri! (VIDEO)

Aktori shpërthen ndaj mësueses: Ku*vë, më the s’do bëhem njeri! (VIDEO)

31
0
SHARE


Dita e sotme është një ditë e shënuar për të gjithë mësuesit në të gjithë Shqipërinë.

Në këtë ditë plot gëzim, mësuesitkanë marrë dhurata dhe urime pa fund.

Por jo nga aktori i njohur i humorit, Visjan Ukcenaj.

Me anë të një postimi në Instagram, Visjani ka kujtuar mësuesen e matematikës e cila sipas aktorit i ka thënë dikur se nuk do të bëhet njeri.

“Doja t’i thoja zyshës së matematikës: Hë mi zyshe, ti që the që nuk bëhem si njeri, e shef mi fillova nga fundi dhe tani jam këtu k*rvë”, ka shpërthyer si askush tjetër aktori i njohur. /albeu.com/