Home / SHOWBIZ / Adelina rrezikon shtatzëninë në muajin e tetë, bën një gabim të pafalshëm

Adelina rrezikon shtatzëninë në muajin e tetë, bën një gabim të pafalshëm

Learta e merr edhe burrin në punë, befasojnë me veshjen nga butiku i tyre

Adelina Tahiri dhe Serjoza Marko kanë vetëm pak muaj që janë martuar dhe tashmë presin të bëhen prindër për herë të parë.

Duket se Adelina po e shijon cdo moment këtë shtatzani.

Ajo do të sjellë në jetë një djalë dhe momentalisht po shijon javët e fundit të pritjes së ëmbël.

Mirëpo së fundmi këngëtarja ka bërë një gabim duke konsumuar verë të bardhë, gjë që nuk është e lejueshme gjatë shtatzënisë.

Fansat nuk ja kanë toleruar këtë gabim, duke i komentuar se po dëmton fëmijën./albeu